czwartek, 5 stycznia 2017

Nowy rok, Quickowe pół roku..

Ostatni raz odzywałam się jak Qui miał 4 miesiące, dziś ma już ponad 6. Czas leci strasznie szybko, a mój szczeniaczek diametralnie się zmienia, ciągle ma nowe pomysły, pokonuje ciężkie bariery szczeniaczkowego życia, chętnie uczy się nowych rzeczy i jest bardzo, bardzo dzielny!

6 miesięcy:)
Wypadałoby choć trochę podsumować rok 2016.  Bardzo waży rok, w którym w naszym domu pojawił się Quick i odeszła Czita...rok pełen łez, smutnych i wesołych chwil, fantastycznych wyjazdów...poznałam nowych wspaniałych ludzi, kolejne starty w zawodach i dużo by wymieniać..


Pierwszy i kolejny start w obedience, z kiepskim i fantastycznym wynikiem, dwa razy startowaliśmy w nieoficjalnych zawodach agility, na FreeXowych zajmując 4 miejsce, na nadmorskich zwodach w klubie Juhuu 1! Oczywiście najważniejszym wydarzeniem w całym roku jest pojawienie się Quiniczka, mojego wymarzone szczeniaczka, który jest przewspaniały i startując w obi zajął 1 miejsce, co było dla mnie niesamowitym szokiem. Organizowałam moje pierwsze seminarium z Asią Korbal i brałam udział wraz z Kasprem w seminarium z Asią Hewelt. CockerCollie pobiegał także w Speed Wayu, Kas w edycji Summer, a Qui Fall. Odwiedziliśmy nasze piękne polskie góry i nie mogę się doczekać aż znów je odwiedzimy. Było duuużo agility, dużo zabawy i wyjazdów  <3 Zdecydowanie nasmutniejszym wydarzeniem było pożegnanie mojej kociej przyjaciółki Czitki, która była mi niesamowicie bliska i ważna....za to w naszym domu pojawił się jeszcze rudy kot - Klakier, którego znaleźliśmy w górach. Poznałam dużo psich i niepsich fantastycznych nowych znajomych. Dziękuję wszystkim za ten rok i liczę, że 2017 będzie jeszcze lepszy!:D Moim pieseczkom życzę zdecydowanie więcej zdrowia.

Wszystkie filmy moich psów z tego roku:

Zima 2015/6:


Mad Mix:


Wakacje:


Kasperkowe 8 urodziny:


Quiczek 3 miesiące:


Góry:


Quick 5 miesięcy:


Quick 6 miesięcy:


Na naszym you tubie możecie oczywiście zobaczyć też inne filmy z treningów, zawodów oraz na okazje innych piesków, m. in. Fru, Holly, Vivat!:)

Pozdrawiamy, K&K&Q

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz